شرایط ، ضوابط و قوانین استفاده از سرویس ویژه خرید و فروش امن در بازارچه بردفا

سرویس ویژه خرید و فروش امن در بازارچه بردفا ، خدمتی نو برای کاربران و فعالان بازارچه می باشد که در این سرویس ، مجموعه بردفا به عنوان امین بین خریدار و فروشنده قرار می گیرد. کارمزد سرویس ویژه برای معاملات زیر 200 هزارتومان 7 هزار تومان و بالای 200 هزار تومان 15 هزار تومان می باشد!

نحوه انجام معامله :

 • توافق بر سر مبلغ معامله

 • ارسال چند عکس و فیلم از مورد معامله به پشتیبان بردفا ، جهت بایگانی و همچنین تایید خریدار

 • واریز کل مبلغ معامله به اضافه کارمزد استفاده از سرویس توسط خریدار و ارسال عکس فیش بانکی برای پشتیبان بردفا

 • اعلام مبلغ واریزی به فروشنده از طرف پشتیبان بردفا

 • ارسال کالا توسط فروشنده

 • ارسال عکس بارنامه یا شماره راننده به پشتیبان بردفا از طرف فروشنده

 • اعلام یک شماره کارت عابر بانک عضو شتاب توسط فروشنده جهت واریز وجه پس از تحویل

 • اعلام دریافت کالا توسط خریدار به پشتیبان بردفا

 • واریز وجه با کسر کارمزد به حساب فروشنده در اسرع وقت توسط بردفا


امیدواریم با این خدمت جدید بتوانیم از تضرر خریداران و فروشندگان محترم ، که به وفور در بستر خرید و فروش اینترنتی اتفاق می افتد بکاهیم و با کمک همه عزیزان به صورت کلی این مورد را ریشه کن نماییم.
راه های ارتباطی با بردفا :
ارتباط با پشتیبان بردفا در تلگرام جهت هماهنگی برای معامله ،آی دی :   @birdfaSupportقوانین ذیل مربوط به استفاده از سرویس ویژه خرید و فروش امن در بردفا می باشد که خریداران و فروشندگان ملزم به رعایت و مراعات این قوانین می باشند. در غیر اینصورت و عدم توجه به قوانین ، دو طرف معامله حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نمایند. پیشامدهای ممکن در معامله که خارج از چارچوب قوانین باشد، بردفا هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. همچنین بردفا حق دارد با به روز کردن قوانین سرویس ویژه در هر زمان این قوانین را مورد تجدید نظر قرار دهد. کاربرانی که از این سرویس استفاده می نمایند نیز مقید و متعهد به قبول چنین تجدید نظرهایى هستند.

 • سرویس ویژه خرید و فروش امن در بازارچه بردفا ، از پول و کالای شما در زمان خرید و فروش در بازارچه بردفا محافظت می کند و تا زمانی که مبلغ توافقی معامله واریز نشد فروشنده کالای خود را ارسال نمی کند و اگر فروشنده کالا را ارسال نکرد پولی به فروشنده پرداخت نمی گردد و به خریدار عودت می شود.

 • اگر فروشنده ارسال نماید و خریدار تاییدیه دریافت را اعلام ننماید ، فروشنده باید از خریدار درخواست نماید تا دریافت کالا را به بردفا اعلام نماید. در صورتی که خریدار پاسخی نداد، با پشتیبان بردفا تماس گرفته تا برای گرفتن تاییدیه تلفنی اقدام نماید. در صورت عدم پاسخگویی خریدار به پشتیبان بردفا تا مدت 7 روز کاری ، مبلغ واریز شده بدون تایید خریدار با کسر کارمزد تعیین شده به حساب فروشنده واریز شده و همچنین کالای ارسال شده نیز برای فروشنده عودت خواهد شد و خریدار حق هرگونه اعتراضی را در این مورد از خود سلب می نماید.

 • مشکلات بعدی پیش آمده، پس از واریز شدن مبلغ به حساب فروشنده و عودت کالا ، ارتباطی با بردفا نداشته و بردفا هرگونه مسئولیتی را در این مورد از خود سلب می نماید.

 • زمانیکه پشتیبان بردفا به فروشنده اعلام ارسال می نماید ، فروشنده 3 روز فرصت دارد ( و گاهی اوقات زمان توافقی می باشد که به پشتیبان بردفا اعلام می شود ) تا کالا را ارسال نماید. اگر بعد از 3 روز کالا ارسال نشود در روز چهارم با درخواست خریدار ، وجه واریز شده توسط خریدار با کسر کارمزد تعیین شده به ایشان برگشت داده خواهد شد.

 • هزینه حمل ، باربری و ارسال کالا طبق توافقات بین خریدار و فروشنده می باشد و در هنگام ارسال و یا دریافت کالا به صورت نقدی پرداخت می گردد. مبلغ واریز شده توسط خریدار شامل هزینه حمل نمی شود و هیچکدام از طرفین هیچگونه حق و ادعایی در این مورد را ندارند و هر دو طرف مقید و متعهد به قبول این بند از قوانین می باشند.

 • مسئولیت خطرات احتمالی ارسال کالا از ابتدای ارسال تا زمان رسیدن کالا به دست خریدار و اعلام تاییدیه دریافتی توسط خریدار، به صورت توافقی بین طرفین خواهد بود و طرفین معامله باید مسئول را اعلام نمایند تا بردفا در جریان باشد که مسئولیت خطرات احتمالی در زمان حمل را کدامیک از طرفین معامله قبول کرده اند. هر کدام از طرفین پس از قبول کردن این مسئولیت ، حق هرگونه اعتراضی را در این مورد از خود سلب می نماید.

 • کالا دقیقاً باید با عکس ها و فیلم هایی که فروشنده برای پشتیبان بردفا ارسال می نماید مطابقت داشته باشد. اگر کالا نقصی دارد باید در آگهی و یا به پشتیبان بردفا اعلام شود و دقیقاً عیب و نقص آن مشخص شود. اگر خریدار کالایی که دریافت کرده با متن آگهی مربوطه و عکس ها و فیلم ها مطابقت نداشت ، حداکثر 48 ساعت فرصت دارد تا موضوع را به پشتیبان بردفا اعلام نماید تا بردفا پیگیری های لازم را انجام دهد. در زمان بروز چنین مواردی ، کالا به فروشنده برگشت داده شده و وجه واریز شده توسط خریدار پس از کسر کارمزد تعیین شده به وی برگشت داده خواهد شد. فروشنده هم حق هرگونه اعتراضی را در این مورد از خود سلب می نماید.

 • در صورتیکه فروشنده با مدارک و مستندات کافی اثبات نماید که کالا ( پرنده ، حیوان و ... ) در صحت و سلامتی و همچنین طبق توافقات انجام شده ارسال شده ، مسئولیت خطرات احتمالی از ابتدای تحویل به راننده یا باربری برای ارسال ، هنگام حمل در مسیر به سمت مقصد، تا پایان 48 ساعت فرصت جهت تست سلامتی توسط خریدار ، به عهده طرفی از معامله است که در توافقات همه مسئولیت های قید شده را قبول کرده و با توجه به این موضوع حق هرگونه اعتراضی را در این مورد از خود سلب می نماید.

 • همچنین چنانچه کالای دریافتی با توصیفات ذکر شده مغایرت داشته باشد می توانید برای استرداد بخشی و یا کل مبلغ پرداختی تان با فروشنده مذاکره نمایید. مجموعه بردفا برای میانجی‌ گری و حل اختلاف به وجود آمده کمک خواهد کرد. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی قید شده در بالا و ارسال پیام از بخش تماس با ما با موضوع درخواست حل اختلاف و وارد نمودن اطلاعات از جمله شماره تماس خود از حمایت بردفا در جهت حل اختلاف برخوردار شوید.

 • خریدار محترم، لطفاً بعد از اینکه تصمیم قطعی به خرید گرفتید مبلغ را واریز نمایید، زیرا پس از واریز مبلغ تنها در زمانیکه با فروشنده به توافق برسید می توانید معامله را لغو نمایید. درخواست لغو معامله به صورت توافقی می باشد و هر دو طرف معامله باید با لغو معامله موافق باشند. اگر دو طرف معامله با لغو معامله مشکل داشته باشند ، تا مشخص شدن اختلاف بوجود آمده و پیگیری بردفا جهت حل اختلاف، مبلغ واریز شده امانت دست بردفا خواهد ماند و پس از تشخیص بردفا مبلغ پس از کسر کارمزد تعیین شده برای خریدار یا فروشنده واریز می گردد.

 • چنانچه در هر حالتی معامله لغو شود ، حتی طرفین با توافق معامله را لغو نمایند ، وجه واریز شده توسط خریدار با کسر کارمزد تعیین شده به وی برگشت داده خواهد شد و خریدار ( واریز کننده وجه ) حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.

 • خریدار و فروشنده می توانند بر سر مرجوع شدن کالا و همچنین چگونگی انجام این امر، با یکدیگر مذاکره کرده و به توافق برسند. در این گونه موارد، کالای مرجوع شده باید با همان شرایطی که تحویل گرفته شده، مرجوع گردد. بردفا هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با مرجوع شدن کالا را تقبل نمی نماید و بحث مرجوع شدن کالا به عهده خود خریدار و فروشنده می باشد. در این حالت ، پس از مرجوع شدن و سالم رسیدن پرنده یا حیوان به فروشنده ، با کسر هزینه کارمزد ، مابقی وجه به حساب خریدار ( واریز کننده وجه ) واریز خواهد شد.

 • فروشنده محترم ، لطفاً در هنگام ارسال کالا چه از طریق باربری ( بارنامه ) و چه از طریق ارسال توسط راننده که وظیفه حمل را بر عهده گرفته ، کالا را مورد رویت ایشان قرار داده تا در صورت بروز مشکلات بتوان به عنوان سند تایید درستی کالا از ایشان استعلام گرفت. همچنین مسئول انبار باربری یا راننده حامل کالا ، باید حتماً کارت شناسایی شخص تحویل گیرنده را رویت نمایند و شماره موبایل تحویل گیرنده را چک نمایند که تحویل گیرنده دقیقاً همان شخص خریدار باشد. در غیر این صورت اگر بدون چک کردن مدارک ، کالا را اشتباهاً تحویل شخص دیگری دهد ، مسئولیت این اشتباه به عهده فروشنده خواهد بود و فروشنده حق هرگونه اعتراضی را در این مورد از خود سلب می نماید و خود شخص فروشنده ملزم به پیگیری های قانونی این اشتباه پیش آمده می باشد تا به حق و حقوق خود برسد. همچنین در هنگام بوجود آمدن اینگونه اشتباهات از طرف باربری ، راننده حامل کالا و یا ... ، بردفا دخالتی نداشته و مجموعه بردفا هرگونه مسئولیتی را در این موارد از خود سلب می نماید ، و تمامی مسئولیت ها به عهده فروشنده کالا می باشد و فروشنده حق هیچگونه اعتراضی را به بردفا نخواهد داشت. بردفا در اینگونه موارد هیچ مسئولیتی نمی پذیرد و حق هرگونه اعتراضی را در این مورد از طرف فروشنده یا خریدار از خود سلب می نماید.

 • در تمامی معاملات مدت زمان واریز وجه به علت سقف واریزی روزانه بانکی ، در اسرع وقت می باشد و طرفین معامله حق هرگونه اعتراضی در این مورد را از خود سلب می نمایند.

 • تمامی درخواست ها از جمله واریز وجه توسط خریدار و اعلام شماره پیگیری و کد رسید بانکی ، اعلام ارسال کالا توسط فروشنده و شماره کارت بانکی جهت واریز مبلغ معامله و همچنین تایید دریافت خریدار همگی از طریق تلگرام پشتیبان بردفا انجام می شود تا به صورت سند بایگانی شوند.

سرویس ویژه خرید و فروش امن در بازارچه بردفا با کارمزدی بسیار اندک، جهت ایجاد فضایی مطمئن برای خرید و فروش از راه دور راه اندازی شده تا در این سرویس خریدار بتواند با اطمینان خاطر از دریافت کالا، خرید را انجام داده و وجه را واریز نماید و فروشنده هم با کمال اطمینان پس از رسیدن کالا به مقصد وجه معامله را دریافت نماید.
بردفا افتخار دارد که خالق ایده های برتر در جهت ایجاد فضای مورد اعتماد برای خرید و فروش آنلاین حیوانات و پرندگان زینتی در کشور باشد. افتخار ماست مورد انتخاب شما باشیم.

آمار بازدید بردفا