شرایط ، ضوابط و قوانین استفاده از سرویس ویژه خرید و فروش امن در بازارچه بردفا

سرویس ویژه خرید و فروش امن در بازارچه بردفا ، خدمتی نو برای کاربران و فعالان بازارچه می باشد که در این سرویس ، مجموعه بردفا به عنوان امین بین خریدار و فروشنده قرار می گیرد. کارمزد سرویس ویژه برای معاملات زیر 200 هزارتومان 7 هزار تومان و بالای 200 هزار تومان 15 هزار تومان می باشد!

نحوه انجام معامله :

 • توافق بر سر مبلغ معامله

 • ارسال چند عکس و فیلم از مورد معامله به پشتیبان بردفا ، جهت بایگانی و همچنین تایید خریدار

 • واریز کل مبلغ معامله به اضافه کارمزد استفاده از سرویس توسط خریدار و ارسال عکس فیش بانکی برای پشتیبان بردفا

 • اعلام مبلغ واریزی به فروشنده از طرف پشتیبان بردفا

 • ارسال کالا توسط فروشنده

 • ارسال عکس بارنامه یا شماره راننده به پشتیبان بردفا از طرف فروشنده

 • اعلام یک شماره کارت عابر بانک عضو شتاب توسط فروشنده جهت واریز وجه پس از تحویل

 • اعلام دریافت کالا توسط خریدار به پشتیبان بردفا

 • واریز وجه با کسر کارمزد به حساب فروشنده در اسرع وقت توسط بردفا


امیدواریم با این خدمت جدید بتوانیم از تضرر خریداران و فروشندگان محترم ، که به وفور در بستر خرید و فروش اینترنتی اتفاق می افتد بکاهیم و با کمک همه عزیزان به صورت کلی این مورد را ریشه کن نماییم.
راه های ارتباطی با بردفا :
ارتباط با پشتیبان بردفا در تلگرام جهت هماهنگی برای معامله ،آی دی :   @birdfaSupport - شماره : 09223878682
پرداخت مبالغ مربوط به معاملات از طریق واریز کارت به کارت به شماره کارت ذیل انجام می شود تا عکس فیش واریزی برای فروشنده ، جهت اطمینان خاطر از واریز کل مبلغ معامله ارسال شود :
6104337745544674

قوانین ذیل مربوط به استفاده از سرویس ویژه خرید و فروش امن در بردفا می باشد که خریداران و فروشندگان ملزم به رعایت و مراعات این قوانین می باشند. در غیر اینصورت و عدم توجه به قوانین ، دو طرف معامله حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نمایند. پیشامدهای ممکن در معامله که خارج از چارچوب قوانین باشد، بردفا هیچگونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. همچنین بردفا حق دارد با به روز کردن قوانین سرویس ویژه در هر زمان این قوانین را مورد تجدید نظر قرار دهد. کاربرانی که از این سرویس استفاده می نمایند نیز مقید و متعهد به قبول چنین تجدید نظرهایى هستند.

 • سرویس ویژه خرید و فروش امن در بازارچه بردفا ، از پول و کالای شما در زمان خرید و فروش در بازارچه بردفا محافظت می کند و تا زمانی که مبلغ توافقی معامله واریز نشد فروشنده کالای خود را ارسال نمی کند و اگر فروشنده کالا را ارسال نکرد پولی به فروشنده پرداخت نمی گردد و به خریدار عودت می شود.

 • اگر فروشنده ارسال نماید و خریدار تاییدیه دریافت را اعلام ننماید ، فروشنده باید از خریدار درخواست نماید تا دریافت کالا را به بردفا اعلام نماید. در صورتی که خریدار پاسخی نداد، با پشتیبان بردفا تماس گرفته تا برای گرفتن تاییدیه تلفنی اقدام نماید. در صورت عدم پاسخگویی خریدار به پشتیبان بردفا ، مبلغ واریز شده بدون تایید خریدار با کسر کارمزد تعیین شده به حساب فروشنده واریز شده و همچنین کالای ارسال شده نیز برای فروشنده عودت خواهد شد و خریدار حق هرگونه اعتراضی را در این مورد از خود سلب می نماید.

 • مشکلات بعدی پیش آمده، پس از واریز شدن مبلغ به حساب فروشنده و عودت کالا ، ارتباطی با بردفا نداشته و بردفا هرگونه مسئولیتی را در این مورد از خود سلب می نماید.

 • زمانیکه پشتیبان بردفا به فروشنده اعلام ارسال می نماید ، فروشنده 2 روز فرصت دارد ( و گاهی اوقات زمان توافقی می باشد که به پشتیبان بردفا اعلام می شود ) تا کالا را ارسال نماید. اگر بعد از 2 روز کالا ارسال نشود در روز سوم با درخواست خریدار ، وجه واریز شده توسط خریدار با کسر کارمزد تعیین شده به ایشان برگشت داده خواهد شد.

 • هزینه ارسال کالا طبق توافقات بین خریدار و فروشنده می باشد و در هنگام ارسال و یا دریافت کالا به صورت نقدی پرداخت می گردد. مبلغ واریز شده توسط خریدار شامل هزینه ارسال نمی شود و هیچکدام از طرفین هیچگونه حق و ادعایی در این مورد را ندارند و هر دو طرف مقید و متعهد به قبول این بند از قوانین می باشند.

 • مسئولیت ارسال کالا تا زمان رسیدن کالا به دست خریدار، به صورت توافقی خواهد بود و طرفین معامله باید مسئول را اعلام نمایند تا بردفا در جریان باشد که مسئولیت خطرات احتمالی در زمان حمل را کدامیک از طرفین معامله قبول کرده اند. هر کدام از طرفین پس از قبول کردن مسئولیت ، حق هرگونه اعتراضی را در این مورد از خود سلب می نماید.

 • کالا دقیقاً باید طبق عکس ها و فیلم های ارسالی به پشتیبان بردفا باشد. اگر کالا نقصی دارد باید در آگهی اعلام شود و دقیقاً عیب و نقص آن قید شود. اگر خریدار کالایی که دریافت کرده با متن آگهی مربوطه و عکس ها و فیلم ها مطابقت ندارد می تواند از طریق یکی راه های ارتباطی با پشتیبانی ، مراتب را به پشتیبان بردفا اعلام نماید تا بردفا پیگیری های لازم را انجام دهد. در صورت اثبات شدن وجود نقص در کالا برای بردفا، کالا به فروشنده برگشت داده شده و وجه واریز شده توسط خریدار پس از کسر کارمزد تعیین شده به وی برگشت داده خواهد شد.

 • همچنین چنانچه کالای دریافتی با توصیفات ذکر شده مغایرت داشته باشد می توانید برای استرداد بخشی و یا کل مبلغ پرداختی تان با فروشنده مذاکره نمایید. مجموعه بردفا برای میانجی‌ گری و حل اختلاف به وجود آمده کمک خواهد کرد. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی قید شده در بالا و ارسال پیام از بخش تماس با ما با موضوع درخواست حل اختلاف و وارد نمودن اطلاعات از جمله شماره تماس خود از حمایت بردفا در جهت حل اختلاف برخوردار شوید.

 • خریدار محترم، لطفاً بعد از اینکه تصمیم قطعی به خرید گرفتید مبلغ را واریز نمایید، زیرا پس از واریز مبلغ تنها در زمانیکه با فروشنده به توافق برسید می توانید معامله را لغو نمایید. درخواست لغو معامله به صورت توافقی می باشد و هر دو طرف معامله باید با لغو معامله موافق باشند. اگر دو طرف معامله با لغو معامله مشکل داشته باشند ، تا مشخص شدن اختلاف بوجود آمده و پیگیری بردفا جهت حل اختلاف، مبلغ واریز شده امانت دست بردفا خواهد ماند و پس از تشخیص بردفا مبلغ پس از کسر کارمزد تعیین شده برای خریدار یا فروشنده واریز می گردد.

 • چنانچه در هر حالتی معامله لغو شود ، حتی طرفین با توافق معامله را لغو نمایند ، وجه واریز شده توسط خریدار با کسر کارمزد تعیین شده به وی برگشت داده خواهد شد و خریدار ( واریز کننده وجه ) حق هرگونه اعتراضی را از خود سلب می نماید.

 • خریدار و فروشنده می توانند بر سر مرجوع شدن کالا و همچنین چگونگی انجام این امر، با یکدیگر مذاکره کرده و به توافق برسند. در این گونه موارد، کالای مرجوع شده باید با همان شرایطی که تحویل گرفته شده، مرجوع گردد. بردفا هیچگونه مسئولیتی در ارتباط با مرجوع شدن کالا را تقبل نمی نماید و بحث مرجوع شدن کالا به عهده خود خریدار و فروشنده می باشد. در این حالت ، پس از مرجوع شدن و سالم رسیدن پرنده یا حیوان به فروشنده ، با کسر هزینه کارمزد ، مابقی وجه به حساب خریدار ( واریز کننده وجه ) واریز خواهد شد.

 • فروشنده محترم ، لطفاً در هنگام ارسال کالا چه از طریق باربری و چه از طریق ارسال توسط راننده که وظیفه حمل را بر عهده گرفته ، کالا را مورد رویت ایشان قرار داده تا در صورت بروز مشکلات بتوان به عنوان سند تایید درستی کالا از ایشان استعلام گرفت.

 • در تمامی معاملات مدت زمان واریز وجه به علت سقف واریزی روزانه بانکی ، در اسرع وقت می باشد و طرفین معامله حق هرگونه اعتراضی در این مورد را از خود سلب می نمایند.

 • تمامی درخواست ها از جمله واریز وجه توسط خریدار و اعلام شماره پیگیری و کد رسید بانکی ، اعلام ارسال کالا توسط فروشنده و شماره کارت بانکی جهت واریز مبلغ معامله و همچنین تایید دریافت خریدار همگی از طریق تلگرام پشتیبان بردفا انجام می شود تا به صورت سند بایگانی شوند.

 • خریدار باید مبلغ معامله به اضافه کارمزد را به شماره کارت بانک ملت 6104337745544674 واریز نموده و سپس عکس فیش واریزی را برای پشتیبان بردفا جهت رویت به فروشنده ارسال نماید.

سرویس ویژه خرید و فروش امن در بازارچه بردفا با کارمزدی بسیار اندک، جهت ایجاد فضایی مطمئن برای خرید و فروش از راه دور راه اندازی شده تا در این سرویس خریدار بتواند با اطمینان خاطر از دریافت کالا، خرید را انجام داده و وجه را واریز نماید و فروشنده هم با کمال اطمینان پس از رسیدن کالا به مقصد وجه معامله را دریافت نماید.
بردفا افتخار دارد که خالق ایده های برتر در جهت ایجاد فضای مورد اعتماد برای خرید و فروش آنلاین حیوانات و پرندگان زینتی در کشور باشد. افتخار ماست مورد انتخاب شما باشیم.

آمار بازدید بردفا