به نام خدا

درباره بازارچه خرید و فروش حیوانات خانگی ، حیوانات اهلی و پرندگان زینتی ( پت شاپ ) بردفا

با توجه به فراگیر شدن اینترنت در کشور عزیزمان ایران و همچنین استقبال خوب هموطنان عزیزمان از خرید اینترنتی و به قول معروف خرید الکترونیکی، بوجود آمدن جایگاهی مناسب و خاص برای انواع تولیدات و فعالیت ها کمک شایانی در این امر خواهد داشت.

خرید و فروش پرندگان و حیوانات زینتی و خانگی تحت اینترنت دیری چند نیست که در کشور رواج یافته، مردم با جستجو در جستجوگرها به دنبال پرنده و حیوان ( پت ) مورد علاقه خود میگردند و بعد از یافتن با شماره تماسی که در سایت مربوطه هست تماس میگیرند و خرید خود را انجام میدهند. در حالت سنتی و قدیمی حق انتخاب مردم اندک بود، باید وارد پرنده فروشی یا پت شاپ میشدند و از همان نژادهایی که در آن پرنده فروشی یا پت شاپ بود حق انتخاب داشتند ولی اینترنت این محدودیت را از بین برد.

با توجه به مطالعه ای که در زمینه فروش پرندگان و حیوانات زینتی و خانگی انجام دادیم متوجه شدیم که پراکندگی سایت ها، آپدیت نشدن سایت ها، نبودن قیمت در سایت ها که مشتری را مجبور به تماس و استعلام میکرد و ... از مشکلات اساسی این صنعت می باشد. بر آن شدیم تا با بوجود آوردن جایگاهی مناسب و خاص مربوط به پرندگان و حیوانات ( پت )، دوستان عزیزی که در کار تولید، پرورش و فروش پرندگان و حیوانات زینتی و اهلی ( خانگی ) هستند بتوانند محصولات خود را به نمایش بگذارند و افرادی هم که به دنبال خرید نوع خاصی از پرندگان و حیوانات هستند بتوانند آگهی خود را درج نمایند، تا کمکی شود برای صرفه جویی در زمان و هزینه برای افراد مربوطه.

بردفا بازارچه ای است که در آن هم فروشندگان و هم خریداران می توانند آگهی خود را درج نمایند و پس از تایید آگهی ( که باید طبق قوانین درج آگهی در بردفا باشد ) توسط تیم بردفا، آگهی به مدت دو ماه به نمایش گذاشته می شود. لازم به ذکر است که فقط برای پرندگان و حیوانات مجاز آگهی ها تایید می شود و پرندگان و حیواناتی که ممنوعیت قانونی دارند در سایت به نمایش در نمی آیند.

ان شاءالله توانسته باشیم خدمتی هر چند کوچک برای مردم عزیزمان انجام داده باشیم.

آمار بازدید بردفا