• غذای رژیمی سگ 3 کیلوگرمی سانی مد هلند
1
هشدار:   پیش از انجام هر معامله ای از درستی پرنده یا حیوان موردنظر خود مطمئن شوید. بردفا سودی از اینگونه معاملات شما نمی برد و هیچگونه مسئولیتی در قبال معامله شما را نمی پذیرد. راهنمای خرید امن در بردفا را مطالعه کنید و آسوده‌تر معامله نمایید.

غذای رژیمی سگ 3 کیلوگرمی سانی مد هلند

  • کد آگهیآگهی 131981
  • زمان درج آگهی122 روز پیش
  • تعداد بازدید107 بازدید

گروه:  حیوانات

دسته:  مواد غذایی مخصوص حیوانات خانگی

نام:  فروشگاه سرزمین سبز

محل:  خراسان رضوی- مشهد

آدرس:  آدرس دفتر:مشهد خیابان پاستور ۲۰ پلاک ۲/۲

تلفن:  

موبایل:  09157151367

تلگرام:  @Mohammad_mollaie

نوع معامله:  فروشی

قیمت:  73,800 تومان

نوع ارسال:  ارسال می شود

فروشگاه آنلاین سرزمین سبز
نمایندگی فروش آنلاین محصولات سانی مد
امروزه با توجه به سبک زندگی جدید سگ ها به عنوان عضوی از خانواده در کنار انسان ها و در نتیجه کاهش تحرک منجر به افزایش روز افزون اضافه وزن و چاقی در سگ ها شده است. چاقی در سگ باعث افزایش خطر ابتلا به مشکلات سلامتی می شود. اگر سگ اضافه وزن داشته باشد، تنظیم مقدار غذای سگ مهم است. با استفاده از محصول کاهش وزن سانی مد، وزن سگ خود را کاهش دهید. این محصول دارای کمترین مقدار انرژی در تمام رژیم های کاهش وزن است. این محصول سانی مد نه تنها حجم غذای سگ را کم نکرده بلکه با بهره گیری از مقادیر بالای فیبرهای طبیعی با محتوای انرژی پایین (245 کیلوکالری انرژی به ازاء هر 100 گرم غذای خشک) موجب افزایش حجمی غذای سگ شده و به سگ این اجازه را می دهد که با خوردن مقادیر نسبتاً بالای غذا همچنان وزن خود را کاهش دهد. با اضافه نمودن ال کارنیتین به این محصول، تجزیه چربی در بدن سگ تحریک می گردد. پس از رسیدن سگ به وزن ایده آل می توانید با استفاده از محصول کنترل وزن سانی مد وزن سگ خود را در محدوده هدف حفظ نمایید.
کمترین سطح انرژی در مقایسه با رژیم های کاهش وزن
عدم محدودیت در حجم مصرفی غذا و کاهش وزن، به خاطر فیبر خام بالا و انرژی پایین
برنامه تغذیه: طرح تغذیه زیر نشان دهنده مقدار مواد غذایی است که باید به سگ داده شود. برنامه های تغذیه براساس میانگین ها ارائه می شود، به همین دلیل همواره توجه ویژه ای به وضعیت سگ خود و به میزان غذادهی داشته باشید. این برنامه را یادداشت کرده و در محل دید خود نصب نمایید.
تخفیف 10%
هزینه ارسال رایگان برای خرید های بالای 200 هزار تومان

نظرات و دیدگاه های کاربران

نظرات و دیدگاه های خود را در مورد آگهی، به آگهی دهنده اعلام نمایید.

نام:
*  
ایمیل:
*    
سایت:
 
متن:
*  
 
 
 
آمار بازدید بردفا